Yüksel Eryılmaz

Bilinçli Büyüme: Kendinizi Keşfedin, Kendinizi Dönüştürün.

Değişim Yolunda Birlikte Adım Atalım

Ben Yüksel Eryılmaz, biyolojik olarak doğduğum günden başlayarak hep kendi benliğim üzerinde çalışmış gelişim yolunda azımsanmayacak kadar bir yol kat ettiğimi düşünüyorum. Bununla birlikte bu yol hala devam ediyor ve ben bu yoldan son nefesime kadar ayrılmamaya kararlıyım.

Uzun yıllar özel şirketlerde dermen ve vakıflarda beyaz yakalı olarak değişik kademelerde hizmet verdim. 2016 yılında emekli oldum. Kişisel gelişim alanındaki çalışmalarıma daha çok zaman ayırarak, önce kendimi şifalandırmak ve daha sonra da diğer insanları şifalandırmak amacıyla, değişik eğitimler aldım ve kurslara katıldım. Yıllar içerisinde tohumlarını ektiğim çalışmalarımın bir süre sonra ürününü almaya başladım. Kişisel gelişim ve koçluk mesleğine olan tutkumla birlikte, emekli olduktan sonra işletmeyi lisans düzeyinde bitirdim. Halen ikinci üniversite olarak da sosyoloji üçüncü sınıf öğrencisi olarak eğitimime AUZEF de devam etmekteyim. Hayatım boyunca öğrenmeye ve gelişmeye aşık bir öğrenci olmakta bir tutku halinde devam edecektir. Emekli olduktan sonra edindiğim bu ulvi mesleğim güçlü bir yaşam amacı olarak hayatımın içinde yer alacaktır.

Ailem

Eşim, kızım ve yedi yaşında bir torunumla birlikte çekirdek bir ailem var.

Yazar

Geçmişten bugüne gelip geriye baktığımda; insanı anlamaya ve onların mutluluğuna katkı sunmayı misyon edinmiş bir kişi olarak. Bilgi, deneyim ve kendi yaşam felsefemi inşalarla paylaşmak adına iki tane kitap çıkardım.

Koçluk

ICF onaylı profesyonel koçluk belgemi 1.4. 2018 yılında House of homuan okulundan aldım. Bununla birlikte MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) belgeli bir koçum. 2018 yılından beri profesyonel olarak koçluk yapmaktayım. Niş alanım kariyer ve öğrenci koçluğudur. Bununla birlikte koçluk mesleğine ilk başladığım yıllardan bugüne gelinceye kadar birçok sosyal sorumluluk projelerinde öğrencilere koçluk yaparak, kendileri ile ilgili farkındalık kazanmaları için destek oldum.

Eğitmen

Yine bu yolculukta Ctos Acedemy koçvari eğitmenlik sertifikası aldım. Eğitmenlik yolculuğuma da profesyonel Koçlar Platformunda başladım.

Aile Danışmanlığı

2022 Yılında Tuzem Acedemy bu alanda bir çalışmam olmamakla birlikte gençlerle çalışacağım bir proje geliştirmekteyim.

PKP çatısı altında öğrencilere kariyer yolculuklarında rehber olmaya devam ediyorum.

PKP olarak koçlara mesleklerinde daha gelişmeleri ve harekete geçebilmeleri için yoğun bir eğitim programı ve donanımlı eğitmen kadromuzla hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Koçluk Sertifikam
Kitaplarım