Bayram Taşçı

Potansiyelinizi Açığa Çıkarmak, Zorlukları Aşmak İçin Doğru Yerde Bulunuyorsunuz.

Hayatınızın Kontrolünü Elde Edin

Bayram Taşcı, ilk ve ortaöğrenimini Karabük’te tamamlamış, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde okumuş ve ardından, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirmiştir.

İstanbul’da uzunca bir süre öğretmenlik yapan Taşcı, üniversite yıllarında kişisel gelişim, NLP ve psikolojiyle ilgilenmeye başladı. Kişisel gelişim alanında bugüne kadar yazılmış en iyi kitaplar da dâhil olmak üzere sayısı üç bini aşkın kitap okumuş, çeşitli araştırmalar yapmıştır.

NLP (Neuro Linguistik Programming) eğitimi almış, NLP Practitioner ve ardından Master Practitioner olmuştur. Başarı, motivasyon, iletişim, hedef belirleme ve sonuç alma konularına yoğunlaşan Taşcı, genel olarak kişisel gelişimin tüm konularıyla ilgilenmektedir.

‘İste ve Zirvede Ol’ adlı kitabı 2021 yılında yayınlanmış ve kitap okurları tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanmıştır. Kitap kısa sürede 3. baskısını yapmıştır.

ICF onaylı profesyonel koç ve aynı zamanda Profesyonel Koçlar Platformu’nun kurucusudur. Bugün onlarca koça çeşitli organizasyonlar düzenlemekte ve onların gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Kişisel gelişim tutkusunu, kendisine doğuştan verilen bir armağan olarak nitelendirmektedir.

Hayallerinden asla vazgeçmeyen ve eylemin büyülü gücüne inanan yazar, yaşam felsefesi olarak, “Beni öldürmeyen şey, beni güçlendirir.” ilkesini benimsemiştir.

Yazar İstanbul’da yaşamaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarım